Västbo Transport

Har ni frågor eller funderingar är ni välkommen att kontakta oss via telefon, fax eller mail. Vi försöker svara så snabbt vi kan.

Postadress
Box 83
333 22 Smålandsstenar
Besöksadress
Assaregårdsvägen 2
333 91 Smålandsstenar

Kontaktformulär

Medarbetare

Senior Advisor
Senior Advisor

Janeric Axelsson
0371-349 60
0708-910 000
janeric(a)vastbotransport.se

Ekonomi
Ekonomi

Håkan Enocson
0371-349 62
hakan@vastbotransport.se

Löner- och personaladministration
Löner- och personaladministration

Catrin Lyding
0371-349 61
catrin@vastbotransport.se

Trafikplanerare
Trafikplanerare

Ulrika Skoog Blixt
0371-349 55
ulrika@vastbotransport.se

Trafikplanerare, utbildning- och ADR ansvarig
Trafikplanerare, utbildning- och ADR ansvarig

Patric Bergman
0371-349 54
0708-910 097
patric@vastbotransport.se

Kvalitet
Kvalitet

Thomas Gustavsson
0371-349 59
thomas@vastbotransport.se

Trafikledare
Trafikledare

Anders Axelsson
0371-349 53
anders@vastbotransport.se

Trafikledare
Trafikledare

Carl-Magnus Liljekvist
0371-349 57
carlmagnus@vastbotransport.se

Trafikledare
Trafikledare

Patrik Axelsson
0371-349 51
patrik.axelsson@vastbotransport.se

Trafikledare
Trafikledare

Per-Johan Axelsson
0371-349 52
perjohan@vastbotransport.se

Trafikledare-Krets
Trafikledare-Krets

Doris Runemyr
0371-349 64
doris@vastbotransport.se

Listning & fraktsedlar
Listning & fraktsedlar

Gunilla Bengtsson
0371-349 65
gunilla@vastbotransport.se

Terminalen
Terminalen

Mikael Pettersson
0371-349 63
terminalen@vastbotransport.se